Seudónimo Seudónimo
  • 01-03-2016
  • Mathematics
contestada

I know it's a lot but bear with me. I need to do this for HW, but I don't understand this!!

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-03-2016
Sure, you can post th question up, and we will try to help you with it.
Answer Link
Captin
Captin Captin
  • 01-03-2016
Yeah , go ahead and post it so we can answer it please
Answer Link

Otras preguntas

What is the rule for the nth term, an, when the first 4 terms of the sequence are 4, 16, 64, 256? A. an=(‒4)^n ‒ 1 B. an=4n C. an=4^n ‒ 1 D. an=4^n
A 5-ounce tube of toothpaste costs $3.50. What is the unit price?
What is the purpose of art criticism
which composition can be best described as a medieval secular composition with original melodies that accompany a tenor line? a) madrigal b) chanson de geste c)
Nadia bought 4 bags of popcorn at the movies. She shared the popcorn with her 7 friends. Each bag held 6 cups of popcorn. If everyone had an equal amount, how m
Answer the following questions in a complete sentence in Spanish. Use a direct object pronoun in your answer . A. ¿Ves a Juan y a Pablo? B. ¿Compraste in reg
4,divided by 3,476 i need helping hand
What is the LCM of 2x, 3y, and 4z? 12xyz 24xyz 8xyz 4xyz
if x is an integer, then -x is positive true or false
Whats a multiple of 3 thats not a perfect cube?