kyliehedges94
kyliehedges94 kyliehedges94
  • 03-10-2018
  • Mathematics
contestada

20 points to whoever answers the questions in picture!

20 points to whoever answers the questions in picture class=

Respuesta :

basicallybutter49
basicallybutter49 basicallybutter49
  • 03-10-2018
The unit rate is 4/5 or .8. Simply divide 4/5, and then use that to find your other answers. 3/.8=3 3/4 6 1/4* .8= 5.

4 5
3 3 3/4
5 6 1/4
Answer Link

Otras preguntas

Two pounds of peaches at the farmers market cost $4.20.How much will 5 pounds cost?
16 increased by twice a number is -24
one egg carton holds 12 eggs .how many cartons  are you able  to fill with 60 eggs.help me please.
Your dad tells you that he will pay you $6.00 an hour for the 6 seconds that you take to wash your hands before dinner. How much did you make for washing your h
Your dad tells you that he will pay you $6.00 an hour for the 6 seconds that you take to wash your hands before dinner. How much did you make for washing your h
6x+5y=-15 into intercept form
dose anyone know how to solve any of these? 1. W is the midpoint of UV. if UW= x+23, and WV= 2x+8, what is x? 2. W is the midpoint of UV. if UW= x+23, and WV= 2
Simplify and show your work -8 + 4i / 4 - 4i
evaluate -a.   a=2.2  need help
what place value would i put 805 tens in