tontboldnkxjzjjz tontboldnkxjzjjz
  • 02-10-2019
  • Mathematics
contestada

Someone help need fast reply

Someone help need fast reply class=

Respuesta :

taater
taater taater
  • 02-10-2019

Answer:

I think your incorrect because 9÷60=0.15 so it costs $0.15 per minute

Hope this helps you out :)

Answer Link
Rohan11
Rohan11 Rohan11
  • 02-10-2019

Answer:

per minute is $9 divided by 60 minutes.

Answer Link

Otras preguntas

Which tab is used to insert a chart? A. Insert B. Animations C. Format D. Add-ins
If f(x) = x+7 and g(x) = 1/x-13 , what is the domain of (f•g)(x)?
The fact that water is less dense as a solid than as a liquid explains why
Why are a plants stomata generally open during the day and closed at night brainly?
The mind is like a memory bank. the stored memories in our minds are called:
Which of the following statements is true? A. One drink of alcohol will not affect your driving. B. Alcohol puts good judgment on hold, so you do not know whe
Find the equation of the line that contains the point left parenthesis negative 3 comma negative 8 right parenthesis and has a slope that is undefined. express
Factorise completely [tex]1) {x}^{2} - 12x - 13[/tex][tex] 2){32y}^{2} + 8y[/tex][tex]3) {x}^{2} - 9[/tex]
Some hormones function directly at the cells which produce them. which type of hormone does this
How the borders of europe and the united states have changed since the cold war?