thompsonr62006 thompsonr62006
  • 03-11-2020
  • Spanish
contestada

El jardín de la casa cuesta cuatrocientos mil quinientos sesenta euros. 300.650 400.560 300.560 400.650

Respuesta :

melaniesandoval05 melaniesandoval05
  • 03-11-2020

Answer:

400.560 euros

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what is the volume of sphere with a 3 in inside using 3.14 pie​
This figure is made up of a triangle and a semicircle. What is the area of the figure? Use 3.14 for π . Enter your answer, as a decimal, in the box. units²
I need help with this question someone please help and explain. Find the sum of the first twenty-seven terms of an arithmetic series whose first term is -8 and
Which of the following digits could replace the □ in the thousands place to make this statement true?39□,077 rounds to 394,000 if we round to the nearest thousa
A 9-kilogram bag of cement costs $12.22. What is the unit price, rounded to the nearest cent
why would those who started the french revolution and created the famous “the declaration of rights of man and of the citizen ,”say that the revolution was not
What statement helps answer this question
HELP PLEASE????!!!!!!!!!!!
Jeanine bought a new pair of hiking boots on sale door 15% off the regular price. If the regular price was $115.00, how much did jeanine pay for the hiking boot
Which of the following is a type of massage therapy? A. chiropractic B. hot stone C. yoga D. tai chi