dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Describe the conditions prevailing during holocaust with reference to the diary of a young girl or Anne Frank.
add forty-eight and sixty-three hundredths to fifty-seven hundredths
Which of the five competitive forces is influencing a passenger train line, when a new automobile manufacturer causes a reduction in the number of people that r
2. What event(s) led to the birth of social medicine (efforts to improve public health)?
Margarita: ¡A las cinco y ______! ¿Por qué tan temprano? Answer for Blank 1:
The different substance in a mixture
How many moles of sulfuric acid are needed to produce 57.8 milliliters of water? Water has the density of 0.987 g/mL. Show all steps of your calculation as well
Which of the following is a correct definition of republic? 1. a form of government in which everyone gets to participate 2. a form of government controlled
Find x-intercept and y-intercept of 4x-7y=10
Which of the following pairs does not share the same empirical formula? CH2O and C3H6O3 PbCl2 and PbCl4 NO2 and N2O4 C3H12 and CH4