davina1283
davina1283 davina1283
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

plzzzz answer the double number line shows that 4 pounds of tomatoes cost $14. fill in the yellow boxes to show the prices of 1, 2, and 3 pounds of tomatoes. ​

Respuesta :

4617685
4617685 4617685
  • 01-12-2020

Answer:

i cant fill in anything without a picture

Step-by-step explanation:

Answer Link
callofdutymbile86
callofdutymbile86 callofdutymbile86
  • 01-12-2020

Answer:

there is no picture bruhhhhh

Answer Link

Otras preguntas

What role does carbon dioxide play in plant life processes
Mr Jones has 20,000 to invest. He invests part at 6% and part at 7%, if hr earns 1,280 in interest after 1 year, how much did he invest at each rate.
what was the basic Sumerian building material?
How do you calculate the initial speed given time and displacement? The question is: The longest kick in CFL history was 83.2m. If the ball remained in the air
how can you tell the difference between additive comparison and multiplication comparison
how many thirds in 5
If you know two points on a line, how can you find the rate of change of the variables being graphed?
what type of society did stevenson live in
What is the fraction ten fourteenths in its simplest form?
what happens to the brightness of the light from each bulb as each new bulb is added?