hahajajahabbsjaio828 hahajajahabbsjaio828
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

Please answer this the best you possible can :)

< if you can give 2 examples < if you answer correctly I will give you extra brainlst :)

Please answer this the best you possible can lt if you can give 2 examples lt if you answer correctly I will give you extra brainlst class=

Respuesta :

dholmes75 dholmes75
  • 01-12-2020

Answer:

The answer is 3

Step-by-step explanation:

6 / 2 = 3   9 / 3 = 3  

Answer Link

Otras preguntas

48=5(10+z)+18 easy points:)
Mike had a balance of $81 on his credit card for a department store. After purchasing 3 sweaters, his new balance was $146.85. How much did each sweater cost?
WHAT IS THE NATIVE AMERICAN SYMBOL CALLED:
9. What is the force caused by gravity?
2. The belief in Manifest Destiny included O respect and cooperation with Native American tribes. stopping immigration. that our country is destined to claim la
You need to find a partner to …………………………. tennis with you.A.playingB.playsC.are playingD.play
Marijuana, or ______________________, is a plant whose leaves, buds, and flowers are usually smoked for their intoxicating effects.
If Sheena buys 6 bags of apples for $15.30US, what is the unit price of a bag of apples? $
Find the longitude of a town Y whose time is 8:00am when the time of another town X is longitude 30degrees east is 2 pm the same day​
how was it possible that different parts of greece had different forms of government?