Seudónimo Seudónimo
  • 04-02-2021
  • Advanced Placement (AP)
contestada

need help need help hellllllllllllppppppppppppp

need help need help hellllllllllllppppppppppppp class=

Respuesta :

emymacias emymacias
  • 05-02-2021

Answer:

1. evidence

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A crayon company sells a pack of wax crayons for $5. There are 10 crayons in each pack. What is the unit price of the crayons? $0.40
if h (x) = 3x + 5 and h(a) = 27 , then what is the value of a ?
How many grams of o2 are needed in a reaction that produces 75.0g na2o?
Hazardous wastes are placed into categories to aid in _____. A. determining toxicity B. tracking the number of yearly accidents C. determining disposal methods
All you have to do is find the meaning of the words in the box a b c and d for 8 9 10 11 and 12
What type of file access jumps directly to any piece of data in a file without reading the data that came before it?
how are artifacts used by historians
How would officials have taken a census of chinas population
Why are enthusiasm and optimism important qualities for health care workers?
Jackie noticed an increase in appetite after she started weight training. Since she did not change her eating habits, her body fat began to drop. Why did this h