Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

If you are working in a health care facility, and you notice a piece of equipment used to check vital signs is not working properly, what steps should you take?
What would most likely cause the future acceleration of the expansion of the universe
The general electric workout is a special kind of ____. a. results-driven change b. resources-driven change c. generational change d. activity-oriented change e
The triangles are similar by the AA Similarity Postulate. Find the value of x. 12 270 1.2 27
True or false? the three tasks of creative problem solving are 1) fact finding, 2) idea finding, and 3) solution finding.
"the composition of magma will _________ when it erupts and turns into lava."
It takes 238./kjmol to break a carbon-iodine single bond. calculate the maximum wavelength of light for which a carbon-iodine single bond could be broken by abs
Gavin, a supervisor, is discussing an employee with eileen, the human resource manager at his company. the employee's performance has been falling, and the empl
HELP i need this done
What happened to them?In the poem cold within