Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

what dose 3 ÷ 5⁄8 equal
what is the speaker tying to do in this poem and how is this achieved?Discuss specific instances in yhe poem to support your answer
Write an expression that is equal to 3 times 2 and 1 /4
what is the best description of a statement that reports who, what, when and where
What is 3,264 in expanded notation
what percent of $5.00 is $.75
doe the color black absorb more than the color white
What one thing does Thoreau say stifles poetry and philosophy? a. Laws b. Business c. Goverment d. Crime
use the story i took a photo of
If a cell has 12 chromosomes,how many chromosomes will each of its daughter cells have after mitosis and cytokinesis? and can u explain because i dont understan